Athenas Suites By Bnbhost
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Athenas Suites By Bnbhost Σαλβαντόρ βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο Salvador. Το διαμέρισμα διαθέτει Wi-Fi στα δωμάτια.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 800 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Pernambues και περίπου 7 χλμ. από τον Ανελκυστήρα Lacerda. Η Εκκλησία São Francisco απέχει επίσης σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.
Το Athenas Suites By Bnbhost προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με πετσέτες.
Για μεγαλύτερη άνεση, το κατάλυμα διαθέτει κουζίνα που έχει ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Expresso linha verde, η οποία βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων απο αυτό το διαμέρισμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Παραλία Pituba3300 χλμ.
- Super Geeks2501 χλμ.
- Centro Cultural dos Correios2306 χλμ.
- Teatro Jorge Amado2597 χλμ.
- Church of Our Lady of Light2618 χλμ.
- Valentine Garden2285 χλμ.
- Παραλία Buracao4978 χλμ.
- Sest/senat3401 χλμ.
- Espaço Pierre Verger da Fotografia Baiana4588 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes19 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Athenas Suites By Bnbhost;
Εμπορικό ΚέΝτρο Salvador καθώς και Teatro Eva Herz βρίσκονται κοντά στο το Athenas Suites By Bnbhost. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Athenas Suites By Bnbhost;
Η τιμή κράτησης στο το Athenas Suites By Bnbhost αποτελεί 208$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Athenas Suites By Bnbhost;
Το το Athenas Suites By Bnbhost παρέχει χώρος στάθμευσης.